پايگاه امر به معروف و نهي از منکر
فرمانداري فامنين
بازرسي و امور حقوقي
ستاد انتخابات شهرستان فامنين

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 193
هفته جاری: 936
ماه جاری: 6697
تاکنون: 1020326
 
عضویت
 
 
 
 
 
مقام معظم رهبری: من توصیه میکنم دعای هفتم صحیفه‌ی سجّادیّه را که در مفاتیح هم هست خوانده شود این دعا: یَا مَن‌ تُحَلُّ بِهِ‌ عُقَدُ الْمَکَارِهِ وَ یَا مَنْ یُفثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِد؛ این دعا دعای خیلی خوب و خوش‌مضمونی است، با توجّه به معنا این دعا را بخوانند و با این الفاظ زیبا از خدای متعال بخواهند. ریاست محترم جمهور: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از برگزاری اجتماعات در کنار رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی را کمک بزرگی به سلامت جامعه و روند مبارزه با بیماری کرونا دانست و تاکید کرد که بی تردید ما در برابر کرونا پیروز می شویم.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار شهرستان  »  جلسه قرارگاه پدافند زيستي شهرستان فامنين به رياست سيد مجيد شماعي فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمين مصباح امام جمعه شهر فامنين ، دکتر خاورزميني مديرکل پدافند غيرعامل استانداري همدان ، آقاي جليل آذري دادستان عمومي و انقلاب شهرستان و ساير اعضاي قرارگاه در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد .
 • فرماندار فامنين : شعار شهرستان جهت مقابله با ويروس کرونا ( هر روستا يک ستاد مقابله با ويروس کرونا ) مي باشد .
 • سيد مجيد شماعي فرماندار شهرستان فامنين در اين جلسه ضمن تشکر از فعاليت هاي صورت گرفته توسط مسئولين و مردم شهرستان در زمينه مقابله با کرونا با تاکيد بر لزوم آگاهي بخشي و اطلاع رساني به مردم درخصوص روش هاي پيشگيري از ابلا به کرونا ،اظهار کرد : اطلاع رساني لازم با هدف آموزش به گر.وه هاي مختلف جامعه در زمينه يپيشگيري از اين بيماري و رعايت نکات بهداشتي از اهميت ويژه اي برخوردار است و بايد در دستور کار همه دستگاههاي اجرائي شهرستان قرار بگيرد .

  شماعي با تاکيد بر ضرورت توجيه مردم درباره کاهش تجمعات ، افزود : مردم بايد در نظر داشته باشند که کاهش تجمعات و ماندن در منزل ، نقش مهمي در مديريت و کنترل ويروس کرونا دارد .

  وي ادامه داد : از ظرفيت بسيج نيز در امور مختلف بايد استفاده شود و مردم نبايد به شايعات و اخبار کذب در فضاهاي مجازي درباره اين بيماري توجه کنند و مطمئن باشند که مسئولان بيشتر از آنان به اين موضوع حساس هستند .

  فرماندار فامنين افزود : گندزدايي و ضدعفوني مکان هاي عمومي در روستاهاي شهرستان با کمک شوراها ، دهياران و مردم در حال انجام مي باشد و با توجه به فعاليت هاي صورت گرفته شهرستان وضعيت مناسبي دارد .

  دکتر خاورزميني مديرکل پدافند غيرعامل استانداري همدان نيز در ادامه جلسه ضمن تشکر از مسئولين و مردم شهرستان به جهت فعاليت هاي مثبت در زمينه کنترل ويروس کرونا افزود : کشور و به واسطه آن استان و شهرستان ها در معرض سه تهديد قرارا دارند اول : تهديد اقتصادي ، دوم : تهديد سايبري و سوم تهديد زيستي که بايد مسئولين شهرستان نسبت به اين تهديدها تدابير خاصي داشته باشند .

  مديرکل پدافند غيرعامل استانداري همدان افزود : فامنين به لحاظ قرار داشتن در ورودي استان همدان و همچجواري با دو استان اراک و قم که در وضعيت قرمز قرار گرفته اند حائز اهميت ويژه اي مي باشد و مسئولين شهرستان بسيار خوب مديريت کرده اند و مي بايست با مديريت خود نسبت به برنامه ريزي انجام اقدامات پيشگيرانه اقدام نمايند .

  حجت الاسلام والمسلمين مصباح امام جمعه شهر فامنين نيز در ادامه جلسه به بيان فعاليت هاي صورت گرفته در شهرستان با همت جوانان و هيئات مذهبي اشاره نموده و گفت : آرامش روحي بين مردم از اهميت ويژه اي برخوردار است و به لطف خدا و کمک مسئولين شهرستان وضعيت ويروس کرونا در شهرستان با توجه به شرايط ويژه آن بسيار خوبمي باشد .

  در ادامه جلسه هر يک از اعضاي قرارگاه به بيان مطالبي درخصوص فعاليت ها و اقدامات صورت گرفته در زمينه مقابله با ويروس کرونا در شهرستان پرداختند .

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 157
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.